Жена се подложи на инвитро, а когато бебето се роди, с ужас установи, че...

Съпрузите смятат, че при имплантирането на ембриона е допусната грешка и са завели дело

https://jenata.blitz.bg/mama-i-bebe/zhena-se-podlozhi-na-invitro-a-kogato-bebeto-se-rodi-s-uzhas-ustanovi-che Jenata.blitz.bg
Жена се подложи на инвитро, а когато бебето се роди, с ужас установи, че...

Двойка от Флорида заведе дело срещу клиника по редпродуктивна медицина, след като откри, че се е сдобила с чуждо бебе, съобщава People.

Ищцата, която е била подложенa на инвитро, през декември миналата година е родила момиченце, което по нищо не приличало нито на нея, нито на половинката й.

Двойката си направила ДНК тест, който потвърдил, че родителите и дъщерята не са биологично свързани. 

Чудото на медицината: Жена без матка стана майка за втори път!

Съпрузите смятат, че при имплантирането на ембриона е допусната грешка и са завели дело.

"Също толкова обезпокоителна е очевидната възможност нашите ембриони да са били имплантирани в някой друг", се казва в иска им. 

Двойката настоява клиниката да информира всички пациенти, които са съхранявали ембриони там, и да осигури безплатно генетично изследване на всички желаещи за последните пет години.

Те също така искат да намерят биологичните родители на дъщеря си.

Бременна излезе от болницата, а 8 минути по-късно...

Младите родители отбелязаха още, че въпреки липсата на кръвни връзки, вече са се привързали към нея. 

В свое изявление по случая от клиниката посочват, че активно сътрудничат на разследването, за да се "определи източникът на грешката". /jenata.blitz.bg

Горещи

Коментирай
1 Коментара
Kazik
преди 4 месеца

Как увeличиx размера на пeниca си с 5 см за месяц?! Оказва се, че е лесно и безoпacно, пpочeтeте сами:---- https://nub.ro/blog

Откажи