Кейт Мидълтън притеснена, звъни спешно на принц Хари

Тя е убедена, че само той може да върне контрола върху това, което тя възприема като все по-трудно управляемa ситуация

https://jenata.blitz.bg/zvezdi-i-shou/keyt-midaltan-pritesnena-zvani-speshno-na-princ-hari Jenata.blitz.bg
Кейт Мидълтън притеснена, звъни спешно на принц Хари

Кейт Мидълтън е притеснена от продължаващите публични изяви на принц Хари и Меган Маркъл.

Сред тях са благотворителни посещения в Йордания и Лос Анджелис, както и предстоящо пътуване до Австралия. Смята се, че тези появи са независими. Въпреки това, някои вярват, че те наподобяват официална кралска дейност.

Това, според твърденията, е разстроило принцесата на Уелс, която смята, че техните действия правят помирението по-трудно.

Източник заяви пред Radar Online: „Кейт чувства, че е достигнала точка, в която да остане мълчалива вече не е опция. Дълго време тя съзнателно се опитва да превъзмогне напрежението и да запази спокойствие, но от нейната гледна точка ситуацията само се изостря.“

Освен това, според източника, принцесата се чувства „напрегната“ с всяко ново заглавие, свързано с хари и Меган. Също така се твърди, че тя смята, че Маркъл прави целенасочени ходове, за да „предизвика реакция“ - нещо, което става все по-труден за пренебрегване.

 

Източникът допълва, че Мидълтън вярва, че нещата ще се променят само ако Хари „начертае граница“ и „пренастрои динамиката“.

Затова тя сега се опитва да се свърже с него, защото е убедена, че само той може да върне контрола върху това, което тя възприема като все по-трудно управляемa ситуация.

Горещи

Коментирай
3 Коментара
Галина
преди 2 месеца

Меган си е поставила за цел да дразни Уилям и Кейт..Вече успя да умори Елизабет втора. Хитра нахална и коварна.Жалко за Хари .Ако успее да изкара от равновесие зУилям и Кейт може и дс.ги детронирса.щ4

Откажи
OMG
преди 2 месеца

Този Хари е много глупав човек, а афроамериканката е хитър царвул. Тя е разбрала,че Хари е глупак и озлобен. Нали се отказаха от кралски задължения и не могат да представляват короната! Какво търсят в Йордания в Австралия! Хари вече е едно нещастно чучело! Да не вземе да катастрофира и той в някой тунел?!

Откажи
OMG
преди 2 месеца

Този Хари е много глупав човек, а афроамериканката е хитър царвул. Тя е разбрала,че Хари е глупак и озлобен. Нали се отказаха от кралски задължения и не могат да представляват короната! Какво търсят в Йордания в Австралия! Хари вече е едно нещастно чучело! Да не вземе да катастрофира и той в някой тунел?!

Откажи