Познатата сръбска певицаИндира Радич (58) е решила да продаде родната си къща в Драгаловци – малко село в Република Сръбска, което наброява едва 390 жители. Екипът на предаването „Метар мога села“ наскоро посети този край, а местните жители отвориха душата си и изнесоха редица твърдения за отношението на изпълнителката към семейството ѝ и някогашните ѝ съседи, пише blic.rs.
В семейната къща на Индира Радич не живее никой, откакто баща ѝ е починал. Въпреки че сред съседите има разделени мнения за това дали тя го е посещавала, докато е бил жив, всички са единодушни, че след смъртта му Индира почти изобщо не връщала в родноя си край.
Относно причините за нейното отчуждение и решението ѝ да продаде къщата, в която е израснала, един от коментарите в предаването гласеше, че това вероятно се дължи на твърде много болезнени спомени, тъй като там е израснала и всичко я свързва с детството ѝ.
Въпреки това не всички в селото подхождат с разбиране към нейния ход. Местна жителка на Драгаловци отправи тежки обвинения към певицата, твърдейки, че тя е пренебрегвала баща си и дори е разделила гробните места на родителите си.

По думите ѝ Индира не е идвала, докато баща ѝ е бил жив, и не го е обичала, за разлика от майка си.
Тя допълва, че бащата е бил изключителен човек, но е останал и е починал напълно сам, а решението на певицата да погребе майка си в Брестово, а баща си – в Осредак, буди недоумение сред съгражданите ѝ.
Разочарованието на съседите не се ограничава само до семейните отношения. Според същата жена по време на посещенията си Индира се е държала високомерно и е отказвала комуникация с хората от селото.

Жената споделя, че певицата се мисли за най-богатата, но според нея човек е богат в душата си. Тя допълва, че не можеш да подминеш някого, без да кажеш едно „Добър ден“, и твърди, че Индира не е понасяла никого в селото, поради което в момента и никой от местните не я понася.