Певицата Анастасия Ражнатович за пореден път показа, че изключително много се грижи за външния си вид, като освен на фитнеса и редовните тренировки, тя обръща голямо внимание и на храненето си.
Дъщерята на Цеца сподели в профила си в Инстаграм снимка на своето ястие.
В центъра на вниманието беше голяма купа, пълна с микс от свежи зелени зеленчуци, върху които имаше половинка нарязано авокадо, парченца манго, ягоди и хрупкави орехи, а всичко това бе полято с балсамов крем, което придава на ястието допълнителна свежест и баланс на вкусовете.

Покрай основното ястие на масата се вижда и купичка с топчета моцарела в зехтин, както и кошничка с хляб, което допълнително потвърждава, че става дума за балансирано хранене.
Ето как е отслабнала с 20 килограма
Като тийнейджърка Анастасия е консумирала чипсове, хамбургери и е пиела газирани напитки, поради което е имала излишни килограми, но след това е решила да обърне нова страница.
"Процесът на отслабване продължи дълго, две или три години. Оттогава ми остана страхът да не се върна към старото положение. Затова веднага щом кача килограми, започвам да внимавам какво ям", сподели тогава тя.

"Изключих вредните храни и се стараех да не пропускам хранения. Най-често ям готвени ястия, а ресторантите ги избягвам отдалеч", призна тя и откри, че е избягвала и сладките неща.
"Ако изям нещо сладко, веднага отивам на тренировка, за да изгоря калориите възможно най-бързо. Ключът към добрия външен вид определено е в редовните тренировки", призна тя.