Студентка отдаде постоянните си кожни обриви на стреса, истината се оказа зловеща

Анна споделя историята си, за да предупреди хората да не отлагат медицинската помощ

https://jenata.blitz.bg/zdrave/studentka-otdade-postoyannite-si-kozhni-obrivi-na-stresa-istinata-se-okaza-zloveshta Jenata.blitz.bg
Студентка отдаде постоянните си кожни обриви на стреса, истината се оказа зловеща

Източник: Anna Tarazevich / Pexels

Студентка отдаде постоянните си кожни обриви и умора на стреса, но се оказа болна от рак. На историята на 22-годишната Анна Садовски гласност даде People.

Американката споделя, че е получила първите си тревожни симптоми две години преди поставянето на диагнозата. Момичето имало кожни проблеми по гърба и пищялите и устните му се подули. 

"Сърбеше много и трябваше да се мажа с кремове, за да не се чеша до кръв.

27-г.  жена със силно главоболие се оказа със смъртоносно опасна болест

Беше абсолютно отвратително. Но бях толкова натоварена - училището, работа на непълен работен ден, подготовка за дипломиране, членство в управителния съвет на три клуба, посещения на курсове и уроци, че отдадох всичко това на стреса", спомня си тя. 

През август 2025 г. Анна започнала да кашля, тресяло я и се потяла през нощта. Майка й я завела в болницата, където сканиране на гръдния кош разкрило, че има 10-сантиметров тумор с  размерите на грейпфрут близо до сърцето.

През ноември тя разбрала, че има лимфом на Ходжкин във втори стадий - вид рак на кръвта. Оттогава тя се подлага на химиотерапия за лечение на заболяването. 

Анна споделя историята си, за да предупреди хората да не отлагат медицинската помощ.

Млада жена пренебрегна умората и коремната болка и се оказа с рак

"Трябва да се доверите на интуицията си и ако смятате, че нещо не е наред, трябва да отидете на лекар. В повечето случаи тялото ви знае кога нещо не е наред.

Не се страхувайте. Мен ме беше страх да отида на лекар - затова не отидох. Ако смятате, че нещо не е наред, отидете и го прегледайте", казва тя. /jenata.blitz.bg

 

 

Горещи

Коментирай