Жителка на Великобритания сподели как е отслабнала с 51 килограма след катастрофална отпуска, пише Daily Mirror.
През октомври 2023 г. Ники Уудгейт била на почивка в Испания с партньора и родителите си.
Заради наднорменото си тегло през цялото време я мъчела адска жега, докато близките й се наслаждавали на слънцето. А когато видяла своя снима от кошмарната почивка, на която едва се разпознала, британката осъзнала, че е време да промени начина си на живот.
Връщайки се у дома, тя постепенно започнала да осъзнава колко много проблеми й причинява наднорменото тегло. Коленете я болели, имала проблеми със съня, не обичала да излиза навън и не можела да си намери подходящи дрехи.
Жената признава, че до злополучната ваканция никога не е опитвала да отслабне и не е мислила, че ще успее.
Първата стъпка на Уудгейт била да замени храната от ресторантите за бързо хранене, чипса и бирата с плодове, кисело мляко, салати и домашно приготвено къри. Тя също така започнала да спортува повече и се влюбила в разходките в планината с кучетата си.
Всички тези усилия довели до това, че когато отново отишла на почивка през юни 2024 г., този път успяла да й се наслади истински. И за първи път от 20 години си позволила да носи бикини.
Виждайки успеха й, родителите на Ники започнали да отслабват заедно с нея. Те си създали чат в Messenger, където обменят здравословни рецепти и се подкрепят взаимно. /jenata.blitz.bg