Жена отслабна с 19 кг. без диети и разкри неочакваната си тайна

Алана свикнала да изяжда негативните емоции и като възрастна започнала да качва килограми

https://jenata.blitz.bg/krasota/zhena-otslabna-s-19-kg-bez-dieti-i-razkri-neochakvanata-si-tayna Jenata.blitz.bg
Жена отслабна с 19 кг. без диети и разкри неочакваната си тайна

Млада американка пребори булимията и успя да свали 19 килограма по свой собствен метод, пише Daily Mail.

Алана Кеслър споделя, че хранителните й проблеми са започнали в детството. Тя израснала в семейството на пластичен хирург и често й се налагало да слуша коментари за външния си вид.

На 15 години гледала филм за фигуристка, страдаща от булимия, и решила, че това е чудесен начин да се поддържа форма. Започнала да яде каквото си поиска в неограничени количества, а след това предизвиквала повръщане, без да се притеснява за калориите.

Челси свали 44 кг. за осем месеца и разкри простите си тайни

Американката обяснява, че гледала на храната като начин за справяне със стреса. Тя свикнала да изяжда негативните емоции и като възрастна започнала да качва килограми.

Веднъж баща й забелязал това и се изказал негативно за фигурата й. Думите му я накарали да се замисли и да отслабне.

Кеслер казва, че не е спазвала никакви диети, а просто е препрограмирала мисленето си. 

Методът й  включва прекъсване на менталната връзка между храната и емоциите. Тя започнала да се бори с импулсивното желание да изяде нещо, когато е стресирана.

Според нейната концепция, човек може да яде всичко, но не винаги. 

Това е тайната на кралица Рания за стройно тяло

"Започнах трезво да се вслушвам в тялото си, без да реагирам на емоционалния хаос в него", обяснява младата жена.

Този подход й помогнал да постигне хармония с тялото си и да се върне във форма. /jenata.blitz.bg

Горещи

Коментирай